Sokolská 35, 330 22, Zbůch
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Cross docking | Plzeňský TEN EXPRES Zbůch s.r.o.

Cross docking | Plzeňský TEN EXPRES Zbůch s.r.o.Cross docking. Šetříme váš čas i náklady na skladování

Cross docking je moderním logistickým řešením, které přináší úsporu času při přepravě a snížení nákladů. Překládá se jako „průtokový sklad“ a znamená, že se zboží ve skladu nehromadí, pouze jím prochází. Službu cross dockingu na vysoké úrovni vám rovněž nabízíme

Dříve byl cross docking chápán hlavně jako prostředek pro rychlejší přepravu produktů bez skladování. Takový je i dnes, jen se k němu přidává řada dalších služeb, které vedou k rychlému zpracování, přeložení zboží a další přepravě. To šetří firmám náklady i čas. Jinými slovy, cross docking zvyšuje efektivitu přepravy.

Cross docking je výhodný a efektivní

Cross docking je reakcí na zrychlující se dobu a pulsující mezinárodní obchod. Zboží je ve skladu pouze nezbytně potřebný čas, plynule pokračuje v cestě k zákazníkovi. Manipulace je rychlá a efektivní.

Cross docking využijete ve chvíli, kdy chcete uspořit čas při přepravě a snížit náklady na skladování. K dalším výhodám patří eliminace chyb způsobených lidským faktorem (cross docking využívá automatizaci).

Uzpůsobeni pro moderní cross docking

Služby cross dockingu poskytujeme v našem skladu u dálnice D5. Skladovou halu jsme vybavili sedmi rampami, jedna je uzpůsobená pro nakládku dodávek.

Máme také dostatek manipulační techniky, ať už to jsou vysokozdvižné vozíky, elektrické paletizační vozíky, ruční vozíky nebo retraky. Naše vybavení zajišťuje rychlou a bezpečnou nakládku i vykládku.

Služby cross dockingu

Naše služby v rámci cross dockingu zahrnují vše, co můžete potřebovat. Mimo jiné je to přebalení palet (využíváme moderní strojní baličku), označení zásilky, změnu obalu, přeložení z palet a gitterboxů do menších jednotek, následnou distribuci. Rádi také změníme pořadí palet na vozidle pro jednodušší vykládku.

Při cross dockingu, dopravě i skladování se orientujeme na potřeby našich zákazníků. Máme příznivé ceny. Objednejte si naše služby.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů