Sokolská 35, 330 22, Zbůch
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Autodoprava a spedice | Plzeňský TEN EXPRES s.r.o.

Autodoprava a spedice | Plzeňský TEN EXPRES s.r.o.Autodoprava a spedice od profesionálů pro náročné zákazníky

Autodoprava a spedice dnes patří k vysoce poptávaným službám. Zboží a produkty je nutné rychle a včas přepravovat nejen v rámci ČR, ale také po celé Evropě. Zajistíme pro vás profesionální vnitrostátní i mezinárodní přepravu.

Autodoprava a nákladní doprava

Pro nákladní dopravu a autodopravu jsme připravili klasickou paletu služeb. Namíchali jsme ji tak, abyste si vždy vybrali to, co potřebujete. V případě autodopravy pro vás máme tyto služby:

  • přeprava „just in time“,
  • expresní zásilky,
  • vytěžování nákladních souprav.

Pokud je třeba zboží přeložit nebo skladovat, můžete využít i služby skladování. Kapacita našich skladů je 2 500 palet v regálovém systému a 6 000m2 volné skladové plochy.

Profesionální spedice

Vedle autodopravy a nákladní dopravy zajišťujeme také profesionální spediční služby. Vždy s námi najdete ideálního přepravce vašeho zboží. S ohledem na naše spediční zkušenosti a vlastní přepravu se postaráme o efektivní a ekonomicky zajímavou dopravu vaší zásilky.

Pokud u nás spedici poptáte, nejdříve vám sdělíme orientační cenu služeb, a to včetně dopravy. Najdeme pro vás optimální řešení a jakmile ho odsouhlasíte, zajistíme bezproblémové doručení zboží.

Včas a bezpečně dopravíme i vaše zboží nebo náklad. Zavolejte nám, pokud poptáváte přepravu, spedici či skladování.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů