Sokolská 35, 330 22, Zbůch
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Autodoprava a spedice | Plzeňský TEN EXPRES Zbůch s.r.o.

Autodoprava a spedice | Plzeňský TEN EXPRES Zbůch s.r.o.Autodoprava a spedice od profesionálů pro náročné zákazníky

Autodoprava a spedice dnes patří k vysoce poptávaným službám. Zboží a produkty je nutné rychle a včas přepravovat nejen v rámci ČR, ale také po celé Evropě. Zajistíme pro vás profesionální vnitrostátní i mezinárodní přepravu.

Autodoprava a nákladní doprava

Pro nákladní dopravu a autodopravu jsme připravili klasickou paletu služeb. Namíchali jsme ji tak, abyste si vždy vybrali to, co potřebujete. V případě autodopravy pro vás máme tyto služby:

  • přeprava „just in time“,
  • expresní zásilky,
  • vytěžování nákladních souprav.

Pokud je třeba zboží přeložit nebo skladovat, můžete využít i služby skladování. Kapacita našich skladů je 2 500 palet v regálovém systému a 6 000m2 volné skladové plochy.

Profesionální spedice

Vedle autodopravy a nákladní dopravy zajišťujeme také profesionální spediční služby. Vždy s námi najdete ideálního přepravce vašeho zboží. S ohledem na naše spediční zkušenosti a vlastní přepravu se postaráme o efektivní a ekonomicky zajímavou dopravu vaší zásilky.

Pokud u nás spedici poptáte, nejdříve vám sdělíme orientační cenu služeb, a to včetně dopravy. Najdeme pro vás optimální řešení a jakmile ho odsouhlasíte, zajistíme bezproblémové doručení zboží.

Včas a bezpečně dopravíme i vaše zboží nebo náklad. Zavolejte nám, pokud poptáváte přepravu, spedici či skladování.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů